Videó

Utolsó kommentek

Szerdán ismét magyar szakaszon a Rali

2008.04.24. 16:19 | irodeak | Szólj hozzá!

Címkék: motor verseny autó 2008 kamion quad futam budapest dakar cer central europe rally

A 7 napos verseny 4. napján vannak túl a versenyzők. A romániai szakaszok után szerdán Debrecenből Veszprémig jöttek, közbeiktatva két gyorsasági szakaszt. Az egyik a vasárnapról már jól ismert dabasi lőtéren, míg a másik a veszprém-jutaspusztai szakasz volt. A versenyzők között csökkenek a különbségek, amelyek még mindig nyílttá teszik a versenyt.

A motorosoknál egyértelmű Despres győzelmek születtek. Mind a két szakaszt megnyerte, így összetettben feljött a 4. helyre, amelyet még mindig Casteau (KTM) vezet. Őt követi a sorban a a szlovák Jaroslav Katrinak (KTM) és s chilei Francisco Lopez.

A quadok között Deltrieu (Polaris) nyerte a második szakaszt, és 30 másodperccel vezeti a kategóriát.

Az autósok versenyében De Villiers (VW) az elsőt, Al Attiyah (BMW) a második szakaszt. Összetettben még mindig Peterhansel vezet, őt követi De Villiers, harmadik Depping, negyedik Al Attiyah és Carlos Sainz az ötödik.

A kamionoknál fölényesen vezeti az összetettet Hans Stacey, aki tegnap is dialmaskodott.

A csütörtöki nap rajtja napfényes, tiszta időben kezdődött.

forrás: rally.itthon.hu